Наш форум

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Наш форум » Разное » Домашний иконостас


Домашний иконостас

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Здравствуйте.

Из разных поездок привожу небольшие иконы (см. ЗДЕСЬ). Хотелось бы разместить их дома, не нарушая принятых канонов. Подскажите, пожалуйста, как это сделать? В каком порядке? Как решить проблему их разного размера?

Спасибо.

2

У меня та же проблема.только вот икон единицы,но хотелось бы разместить их правильно на стене.может у кого есть фото небольших  домашних иконостасов.заранее спасибо.храни вас Бог!

3

интересно

4

Як круто, що ми тут можемо поговорити про новини, поділитися своїми думками з приводу того, що коїться в світі, та загалом висказати свою думку з цього приводу. Також, що мені подобається, це те, що можна спокійно ділитися своїми новинними порталами, тим самим знаходячи якісне джерело інформації. Ось до прикладу Glavcom.ua, він мій крок у світ новин та аналітики, завдяки йому, я можу без проблем отримувати актуальні та перевіренні новини. Так до прикладу новини Донецька https://glavcom.ua/tags/donetsk.html , що відкривають мені цей регіон зовсім з іншого боку, а також розповідають про інші області та міста моєї країни. Загалом цей портал - це не просто джерело інформації, це наш провідник у світі подій та новин. Завдяки тій команді професіоналів вони можуть надати нам широкий спектр матеріалів, від актуальних новин до глибоких аналітичних статей. Що в свою чергу надає змогу нам, як читачам завжди бути в курсі подій, та більш об'єктивніше ставитися до подій.

Быстрый ответ

Напишите ваше сообщение и нажмите «Отправить»



Вы здесь » Наш форум » Разное » Домашний иконостас